Czy grałem? Całkiem pewna. Czy wygrałem ogromne wynagrodzenie za prezent? Nigdy. Czy gry karnawałowe Chance są naprawdę? Nie. Zasady są opracowywane, więc zazwyczaj nie organizują się, aby wygrać, ale wiedząc, że warto zdobyć strategię, możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Następnie po prostu zapłacić podatki, a nieruchomość należy do ciebie. Jeśli nie wynajmujesz mieszkania właścicielowi, jesteś dostępny lub wypożyczysz aktywa. A jeśli masz tylko 200 $ na własne nazwisko, szybko przerzuć nieruchomość lub dom do innego inwestora, wyceniając znacznie poniżej monatarnej kwoty. Nadal będziesz mieć niezły zysk, a nowy nabywca poradzi sobie z problemem podatkowym.

> Rachunek wolności finansowej (FFA – 10%): To twoja złota gęś. Ten słoik jest przepustką do finansowej niezależności. Pieniądze, które osoba do tego słoika będzie wykorzystywać na inwestycje i budowanie swoich drugich źródeł dochodów. Planowane do wydania tych pieniędzy. Jedynym czasem, w którym wydasz te fundusze, jest to, że każdy staje się wolny finansowo. Nadal będziesz tylko konkretne zwroty w ramach swojej inwestycji. Nigdy nie wydawaj głównego, bo inaczej pójdziesz pod!

Istnieją pewne zasady, które będziesz musiał zrozumieć w Golden Goose Shop, aby wydać takie upoważnienie w zakresie produkcji nieruchomości. Te zasady będą tym, co w zasadzie przyciąga ludzi. Ale zanim dojdziemy do tych, pozwólcie, że zadam ci pytanie. “Czy zacząłeś już się wyróżniać?” Jeśli nie, to dlaczego nie? Jest tylko teraz, jutro nigdy nie nadejdzie, będziesz chciał tego dzisiaj.

Czy nie jest to czas na poważnie, to my, obywatele, aby zrobić prezentację dla sportowców, w której w sierpniu 2012 r. W Londynie złożymy owacje na stojąco, aby wszyscy żyli amerykańskim snem, którym wszyscy dzielą się z ciężkiej pracy i mając odwagę, by spróbować czegoś, Golden Goose Sneakers nikt nie wierzy, że mogą osiągnąć. Rozmyśl to. Nie chcemy twoich pieniędzy. Wymagamy Twojego dostawcy!

Są to bardzo często ci sami ludzie, którzy przeskakują z okazji na inne, nie robiąc nic. Znacznie przyciąga to bezwartościowe “Fool’s Gold” współczesnego hype, ze wszystkimi obietnicami natychmiastowego bogactwa i dodatkowego dochodu.

Tymczasem Res siedzi przy biurku Clinta w BE, kiedy wchodzi Roxy. Mówi mu, jak Echo wykuł jego nazwisko w dokumencie, oddając Damskie Golden Goose Mid Starszystko Clintowi. Właśnie wtedy Clint dzwoni do Rexa i każe mu podbić Llanfair.

Trzymaj go w swoim kręgu, a on będzie tworzył dla ciebie więcej zwycięzców w sposób konsekwentny, alternatywą jest to, że zwrócisz się do innych sprzedawców LUB dostaniesz zupełnie nowego copywritera, który opanuje liny, zaczynając od nowa.